"Iba jedna choroba existuje: acidofikácia" (Dr. Robert O. Young)

O nás

Od roku 2017 výhradným distribútorom pre Slovensko je Tünde Gaálová..

Vlastníkom spoločnosti Tiszafüredi Thermál Kft. je László Balázs, profesor matematiky a fyziky. Myšlienka a realizácia v praxi úpravy pitnej vody sa začala na začiatku 90. rokov XX. storočia kúpou a prevádzkovaním PI-prístroja. Vtedy namiesto obvyklého predaja, nalievania PI vody do kanistrov, sme sa rozhodli, že vodu budeme plniť do PET-fliaš umiestniteľných na regáli obchodov, a týmto spôsobom budeme ponúkať zákazníkom pitnú vodu upravenú PI-prístrojom. Realizácie tohto rozhodnutia narazila na počiatočné ťažkosti vzhľadom na to, že vtedy úrady ešte neuznali pitnú vodu za tovar, resp. produkt, iba ako poskytovanie pitnej vody, tak, ako iné poskytovania prichádzajúce inými vedeniami. Preto možnosť a povoľovanie predaja v obchode nás stáli viac ako dva roky. Ako prvá bola distribuovaná PI voda ako pitná voda pod názvom FÜREDI VÍZ, následne jej sýtená verzia pod názvom KAPITÁNY VÍZ. Potom sme začali kombinovať úpravu vody s magnetizáciou, resp. aplikáciou elektrických polí.

Od leta 2007 so vzájomnou spoluprácou spoločností Tiszafüredi Thermál Kft. a Helioland Kft. prebiehalo vyhotovenie a plnenie pitnej vody FÜREDI LÚGOS pH 9, a to do prostriedka januára 2008, kedy sa ukončila spolupráca dvoch spoločností. Následne vďaka rozvojom spoločnosti Tiszafüredi Thermál Kft. sa začala najprv výroba pitnej vody FÜREDI ION pH 9,3, potom výroba sýtenej pitnej vody FÜREDI OXION pH 9,3, ktorá je výsledkom viacnásobnej úpravy.

Každý náš produkt má ochrannú známku. Časť našich produktov je plnená do fliaš s pyramídovým krúžkom, ktoré majú chránenú priemyselnú vzorku, a alkalizačný proces poskytujúci základ našich produktov a forma zariadení potrebných k procesu sú patentované.
Naše alkalické vody Füredi ION pH9,3 s Füredi OXION pH9,3, resp. ich dobročinné účinky na ľudský organizmus preskúšala a otestovala aj spoločnosť Magyar Élelmiszer és Táplálkozástudományi Kutató Zrt., a uznanie našich produktov komunikovala v oficiálnej dokumentácii.

Aplikáciou ďalších kombinácií možností úpravy vody používaných v dnešnej dobe vo svete prebiehajú ďalšie rozvoje,
od ktorých očakávame nové produkty spolu s ich pozitívnymi účinkami a výsledkami. 

O ionizovanej alkalickej vode

Každému je známe, že 70% nášho tela (a 94% krvi) je voda, preto voda je najdôležitejšou látkou k zabezpečeniu a udržiavaniu optimálnej pH hodnoty.
 

Odkiaľ sa začína alkalizácia?

Reakcie od zákazníkov, naše skúsenosti a výsledky medzinárodných výskumov potvrdzujú, že alkalizácia spadajúca do rozsahu pH7,1 - pH8,9 nezmení značne acidobáznu rovnováhu ľudského organizmu.

Kontakt

Tünde Gaálová
Farská ulica 324/2
93012 Ohrady
IČO: 46867198
DIČ: 1029801333
IČ DPH: SK1029801333
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.vodazdravia.sk
Tel:
00421 918 974 470