"Iba jedna choroba existuje: acidofikácia" (Dr. Robert O. Young)

Dúšok z vody FÜREDI ION - krok ku zdravšiemu životu!

Počas normálnej činnosti tela denne strácame 2-3 litre vody. Nie je jedno, že toto množstvo akou tekutinou budeme doplňovať! Nášmu zdraviu v každom prípade môže prispievať, ak budeme piť kryštálovo čisté alkalizované vody FÜREDI ION.
Najdôležitejšou vlastnosťou ionizovanej alkalickej vody je to, že konzumovaním napomáha premyť, čistiť ľudské telo zvnútra, a čo je veľmi dôležité, môže pomáhať znižovať acidifikáciu nášho organizmu, keďže moderné formy života a naše neoptimálne zvyky v stravovaní, jedlá priebežne acidifikujú náš organizmus.
Na doplnenie úbytku vody sú výborne aplikovateľné ionizované alkalizované vody FÜREDI ION.
Produktová rodina FÜREDI ION má chránenú známku. Ochranná známka predpokladá výrobnú technológiu svetovej úrovne a výbornú kvalitu.
Ionizované alkalické vody FÜREDI ION počas výroby sú viackrát filtrované a čistené a mnohonásobne upravené s rôznymi modernými procesmi, a čo je veľmi dôležité, že alkalizácia sa vykonáva elektrolýzou a nie alkalizujúcimi prísadami!
Druhy rodiny alkalizovanej pitnej vody FÜREDI ION sú dostupné s rôznymi hodnotami pH:
pH = 9,0, pH = 9,3, resp. koncentrovaná pH=12, z ktorej riedením z 1 litra je možné vytvoriť doma až 100 litrov alkalizovanej pitnej vody s pH=9,0 (v závislosti od hodnoty pH Vašej vody používanej na riedenie).
My prihliadame na Vaše záujmy a zvyky. Chceli by sme Vám zabezpečiť dostupnosť našich produktov v najvhodnejšom balení. Alkalizované pitné vody FÜREDI ION sú dostupné v baleniach 0,5L , 1,5L, 2,0L a 5 L , 10 L, 19l, ale podľa požiadavky naplníme aj Vami prinesené nádoby.
Alkalizované pitné vody FÜREDI ION sú EKONOMICKÉ!
Utratíte iba toľko, koľko presne potrebujete! Nie je potrebné vynaložiť stotisíce na ionizačné zariadenie, už teraz môžete konzumovať ionizovanú alkalickú vodu výbornej kvality za dostupnú cenu.

Pozor! Nie je jedno, že voda, ktorú pijeme, má akú hodnotu pH!
Alkalizujúci účinok vody s hodnotou pH=9,3 je 20x väčším ako vody s hodnotou pH=8,0. Čiže ak ste vypili 1 liter z pH9,3, to znamená, ako by ste vypili 20 litrov z vody pH =8,0.
Nižšie uvedené informácie boli vyhľadané z rôznych druhotných zdrojov a webstránok. Informácia slúži iba na vzdelávacie účely a nie ne liečenie chorôb alebo na terapiu. Vyžiadajte si odborný lekársky názor svojho ošetrujúceho lekára.

Naše produkty na pravidelnú konzumáciu odporúča Prof. mag.dr. Tamás Dávid, medzinárodne uznávaný profesor, vedec z oblasti onkológie. 

O ionizovanej alkalickej vode

Každému je známe, že 70% nášho tela (a 94% krvi) je voda, preto voda je najdôležitejšou látkou k zabezpečeniu a udržiavaniu optimálnej pH hodnoty.
 

Odkiaľ sa začína alkalizácia?

Reakcie od zákazníkov, naše skúsenosti a výsledky medzinárodných výskumov potvrdzujú, že alkalizácia spadajúca do rozsahu pH7,1 - pH8,9 nezmení značne acidobáznu rovnováhu ľudského organizmu.

Kontakt

Tünde Gaálová
Farská ulica 324/2
93012 Ohrady
IČO: 46867198
DIČ: 1029801333
IČ DPH: SK1029801333
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.vodazdravia.sk
Tel:
00421 918 974 470