"Iba jedna choroba existuje: acidofikácia" (Dr. Robert O. Young)

O ionizovanej alkalickej vode

Voda

každému je známe, že 70% nášho tela (a 94% krvi) je voda, preto voda je najdôležitejšou látkou k zabezpečeniu a udržiavaniu optimálnej pH hodnoty.

Počas normálnej činnosti tela denne strácame 2-3 litre vody, preto minimálne uvedené množstvo treba doplniť.

K doplneniu je účelná konzumácia veľkého množstva alkalickej vody, ktorej hodnota pH je aspoň 9,0 – 9,5. Tým je možná neutralizácia uskladňovaných kyslých látok, a - keď sa spojí s vhodnou diétou alebo výživovým doplnkom - odstraňovanie kyselín z organizmu. K tomu je potrebné - popri hodnote pH - aj to, aby konzumovaná voda bola adekvátne čistá, a aby obsahovala riedené minerálne látky v optimálnom množstve.

Samozrejme je to iba všeobecná ponuka, každému odporúčame, aby nastavenie jemu optimálneho množstva skoordinoval so svojim lekárom.

Úloha ionizovanej alkalickej vody v detoxikácii!

Podľa knihy Dr. Roberta O. Younga s názvom „Zázrak pH“ existuje iba jedna choroba: „acidofikácia“, čiže každá iná choroba pochádza z acidofikácie nášho organizmu, resp. zodpovednou je najmä acidofikácia nášho organizmu. Aj keď tento výrok budeme považovať za prehnaný, prijatým faktom je to, že nadmerná acidofikácia organizmu môže mať vážne ohrozenia na náš organizmus.

Ionizovaná alkalická voda môže pomôcť pri navrátení acidobáznej rovnováhy nášho organizmu, priaznivo môže ovplyvniť obehové a zažívacie poruchy, môže vyriešiť fyzickú a duševnú únavu.

Účinok ionizovanej alkalickej vody na organizmus!

Z dôvodu našej súčasnej životosprávy a stravovacích zvykov v našom organizme sa vytvára čoraz viac kyselín, napr. kyselina uhličitá, kyselina mliečna, kyselina močová atď.

Prebytočné kyseliny náš organizmus sa usiluje neutralizovať, uviazať.

Minerály vápnika najvhodnejšie na neutralizáciu kyselín, nachádzajúce sa v našom organizme, môžu extrahovať z kostí, čo avšak môže viesť k rednutiu kostí, zubnému kazu. Ložiská takto vznikajúcich minerálov vápnika nachádzajúce sa na rôznych miestach vedú k artériosklerózam a iným vápenateniam.

Prebytočné kyseliny sa môžu viazať aj k tukoch, čo môže značne uškodiť nášmu organizmu a môže viesť k obezite.

Podľa odbornej literatúry základom mnohých chorôb je acidofikácia, napr. zápaly, vredy a alergie žalúdka a iných orgánov užívacieho ústrojenstva.

Ionizovaná alkalická voda keď sa dostane do nášho organizmu, napomáha pri neutralizácii kyselín a podporuje obnovenie acidobáznej rovnováhy nášho tela.

Aké množstvo ionizovanej alkalickej vody máme konzumovať denne?

Z ionizovanej alkalickej vody (keďže sa jedná o pitnú vodu) sa odporúča denne vypiť aspoň 2 litre, pretože významná zmena môže nastať iba po konzumácii viac ako 2 litrov vody. Je dôležité, aby sme svoj deň začínali doplnením tekutiny. Preto aj ionizovanú alkalickú vodu je dobré začať konzumovať od ráne.

Spätné väzby od spotrebiteľov potvrdzujú, že voda Füredi ION výborne podporuje normalizáciu našej acidobáznej rovnováhy a zlepšuje náš celkový stav.  

O ionizovanej alkalickej vode

Každému je známe, že 70% nášho tela (a 94% krvi) je voda, preto voda je najdôležitejšou látkou k zabezpečeniu a udržiavaniu optimálnej pH hodnoty.
 

Odkiaľ sa začína alkalizácia?

Reakcie od zákazníkov, naše skúsenosti a výsledky medzinárodných výskumov potvrdzujú, že alkalizácia spadajúca do rozsahu pH7,1 - pH8,9 nezmení značne acidobáznu rovnováhu ľudského organizmu.

Kontakt

Tünde Gaálová
Farská ulica 324/2
93012 Ohrady
IČO: 46867198
DIČ: 1029801333
IČ DPH: SK1029801333
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.vodazdravia.sk
Tel:
00421 918 974 470